Kibice w Ośnie powinni być usatysfakcjonowani widowiskiem piłkarskim jakie stworzyli zawodnicy obu drużyn. Gra na dobrym poziomie, szybkie tempo i dużo bramek to powinno się podobać.
Już w drugiej minucie meczu 40-metrowe podanie z lewej strony boiska Patryka Krasińskiego przejął Przemek Lipski. Mimo, że był naciskany przez dwóch obrońców gości przedarł się do środkowej strefy boiska i silnym strzałem z około 28 metrów w okienko bramki Tęczy Żubrów dał prowadzenie Spójni. Bramka "stadiony świata" lecz nasza radość nie trwała długo. Goście wyrównali w 15 minucie skutecznie wykonując stały fragment gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego minęło bramkarza Spójni i obrońców a nieobstawiony napastnik Tęczy spokojnie dobił piłkę do siatki. To nie załamało naszej drużyny, która w końcówce pierwszej połowy uporządkowała grę i przeprowadziła kilka groźnych akcji. Dwukrotnie akcje lewą stroną boiska Patryka Krasińskiego i dośrodkowania w pole karne powinny zakończyć się zdobyciem bramek, lecz zawiodła skuteczność naszych napastników.
Drugą połowę ponownie Spójnia zaczęła od mocnego uderzenia. W 48 minucie silnie dośrodkowaną piłkę z rzutu rożnego Marcina Modrzejewskiego przeciął wbiegający na "krótki słupek" Jarek Woźniak i pięknym uderzeniem głową ponownie dał prowadzenie Spójni. Pięć minut później ponownie Marcin Modrzejewski wykonuje rzut rożny. Ponownie silnie uderzona piłka "wkręca" się na krótki słupek i po rękach interweniującego bramkarza wpada do siatki. To podcięło skrzydła gościom, którzy nieco opadli z sił i nie byli już tak groźni w walce o piłkę. Jednak w 80 minucie z pozoru niegroźnie wyglądająca akcja gości zakończyła się powodzeniem i zdobyciem kontaktowego gola. Pomimo tego nasz zespół kontrolował wydarzenia na boisku i w 88 minucie całkowicie rozwiał nadzieje gości zdobywając czwartą bramkę. Podanie Kuby Karbowiaka ze środka pola otrzymał Norbert Wypych i silnym strzałem z 30 metrów "zdjął pajęczynę" z okienka Tęczy Żubrów. Kolejna bramka "stadiony świata" i zasłużone zwycięstwo rezerw Spójni.
Spójnia wystąpiła w składzie:
Przemek Chaba
Kuba Karbowiak
Jeremiasz Chaba
Bartek Krasiński
Wojtek Raniewicz
Kuba Gołaszewski (od 46 min. Wojtek Sztokdrajer)
Patryk Krasiński (od 70 min. Mateusz Borowski)
Marcin Modrzejewski (od 80 min. Dawid Misiak)
Jarek Woźniak
Przemek Lipski (od 85 min. Paweł Litwin)
Norbert Wypych
w rezerwie pozostali: Sebastian Grubski, Piotrek Michałek, Arek Wójcik.