Aktualności

WLJS: Spójnia Ośno - Lubuszanin Drezdenko

W szóstej kolejce rozgrywek o wojewódzkiej ligi juniorów starszych Spójnia Ośno podejmowała Lubuszanina Drezdenko. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem remisowym, gdzie prowadzenie objęła Spójnia, po golu Elbasana Woźniakiewicza, któremu asystował Maksymilian Staroń. Goście wyrównali w 30 minucie meczu, po składnie przeprowadzonej akcji i golu z czternastego metra pola karnego. Goście mogli zakończyć pierwszą część gry prowadzeniem, mając szansę na gola z rzutu karnego, lecz świetną interwencją popisał się w bramce Damian Hertel.

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin


Wysoką wygraną młodzików Spójni zakończyło się spotkanie okręgowej ligi młodzików, w którym nasz zespół podejmował Stal Sulęcin. Już do przerwy Spójnia prowadziła 5:2, po golach Jakuba Senyszyna, Aleksandra Szmaragowskiego, Oliwiera Kołodzieja, Mateusza Senyszyna i Emila Kuzajewskiego, zaś dla gości strzelcami bramek byli Eryk Małkiewicz i Oskar Bęben. Po przerwie dalej lepsza i skuteczna gra naszych zawodników, którzy potwierdzili to strzeleniem kolejnych goli, których autorami Oliwier Kołodziej, Mateusz Senyszyn, Jakub Senyszyn i Patryk Parysek.  Ostatecznie wygrana Spójni 9:2 i duża radość zawodników po meczu.

Czytaj więcej...

OLO: WYNIKI

 


W środę 27 września zespół orlików Spójni rozegrał zaległe spotkanie w Górzycy, gdzie zmierzył się z orlikami miejscowej Odry. Mecz jednostronnym widowiskiem, w którym lepiej zaprezentowali się piłkarze z Ośna, a mecz zakończył się wysoką wygraną Spójni 16:3.

W bieżącej kolejce nasz zespół podejmował orlików Lech Poznań Football Academy z Kostrzyna, i tym razem to goście okazali się zdecydowanie skuteczniejsi, a spotkanie zakończyło się wygraną gości 9:1.

Czytaj więcej...

9 kolejka IV ligi: Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lub.


Bez punktów z Kożuchowa wraca Spójnia, która uległa miejscowej Koronie 0:1, a wynik meczu został ustalony w pierwszej części gry.

Nasz zespół rozegrał chyba najsłabszy mecz w tej rundzie, praktycznie nie stwarzając zagrożenia pod bramką przeciwnika, i choć lepiej operował piłką, to jednak nie przekładało się na okazje bramkowe. Gospodarze w końcówce meczu mogli podwyższyć prowadzenie, gdy Spójnia rozluźniła szyki obronne, starając się doprowadzić do wyrównania, jednak do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie.

 

Czytaj więcej...

Puchar Polski IV runda: LZS Bobrówko - Spójnia Ośno Lub.

 


Minionej środy Spójnia Ośno udała się do Bobrówka, na mecz IV rundy rozgrwek Pucharu Polski na szczeblu województwa, gdzie zmierzyła się z miejscowym LZS-em. Mecz zakończył się wygraną Spójni 2:1, po golach Marka Buszczaka i Hehama Aivaziana, tym samym nasz zespół awansował do kolejnej rundy, która będzie już rozgrywana wiosną. Po pierwszej połowie meczu na tablicy wyników był wynik remisowy, choć Spójnia stworzyła mnóstwo sytuacji, po których powinna zdobyć gola. Podobnie ze skutecznością naszych zawodników było po przerwie, i ponownie tylko raz nasz zespół znalazł drogę do bramki rywali.

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Stilon Gorzów Wlkp.


Zespół młodzików Spójni podejmował na własnym stadionie wicelidera rozgrywek okręgowej ligi młodzików - Stilon Gorzów Wlkp. Na dwa gole gości Spójnia odpowiedziała trafieniem Matuesza Senyszyna, lecz jeszcze przed przerwą Stilon podwyższył prowadzenie.

Po przerwie dominacja wyżej notowanego przeciwnika, który czterokrotnie trafił do bramki Spójni i ostatecznie 7:1 dla Stilonu Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

WLJS: Stilon Gorzów Wlkp. - Spójnia Ośno


Minionej kolejki rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów starszych zawodnicy Spójni udali się do Gorzowa Wlkp., na spotkanie z miejscowym Stilonem. Mecz był jednostronnym widowiskiem piłkarskim, gdzie gospodarze od pierwszych minut dominowali na placu gry, groźnie atakując. Do przerwy Stilonowi pięciokrotnie udało się pokonać Damiana Hertela, a w wielu sytuacjach nasz bramkarz ratował zespół od utraty gola.

Podobny przebieg miała również druga płowa meczu, gdzie ponownie gospodarze zaaplikowali Spójni pięć goli. Również w tej części gry Damian Hertel obronił kilka groźnych strzałów zawodników Stilonu, w tym broniąc rzut karny. Ostatecznie 10:0 dla Stilonu Gorzów Wlkp., który umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.

 

Czytaj więcej...

8 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Warta Gorzów


 W bieżącej kolejce rozgrywek IV ligi, Spójnia podejmowała na własnym stadionie lidera tabeli Wartę Gorzow Wlkp. Pomimo trudnych warunków mecz stał na bardzo dobrym poziomie piłkarskim, a po ostatnim gwizdku sędziego, zdecydowanie bardziej zadowoleni byli goście.

Pierwsza połowa meczu wyrównana, a mimo niewielkiej ilości szans na gola, Warcie udało się zaliczyć jedno trafienie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego przy lewym narożniku “szesnastki” Spójni, a piłkę do bramki z pięciu metrów wpakował Patryk Nidecki. Odpowiedź Spójni mogła być szybka, gdy prawą stroną boiska, Henryk Kurdykowski groźnie strzelał, po zgraniu piłki od Elbasana Woźniakiewicza. Damian Matela nie dał się zaskoczyć, a po strzale Patryka Janeczka z 25 metrów, popisał się efektowną robinsonadą. W koncówce pierwszej połowy groźny strzał pomocnika Warty z 20 metrów, i równie efektowana interwencja Jarka Rubana.

 

Czytaj więcej...

WLJS: Spójnia Ośno - Orzeł Międzyrzecz


Podobnie jak w poprzednim swoim ligowym spotkaniu, juniorzy Spójni zakończyli mecz bieżącej kolejki wojewódzkiej ligi juniorów, w którym podejmowali Orła Międzyrzecz. Pomimo wyrównanej gry, goście szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie, wykorzystując stałe fragmenty gry i warunki fizyczne swoich zawodników. W 30 minucie meczu szybko wyprowadzona kontra Spójni, w której Filip Krawczyk obsłużył dokładnym podaniem Elbasana Woźniakiewicza. Uderzenie lewą nogą naszego napastnika i kontaktowy gol, dający wiarę na lepszy wynik. Tuż przed przerwą okazja na wyrównanie, gdy po wrzucie z autu Dawida Niczypora, piłka wylądowała pod nogami Elbasana Woźniakiewicza, ale po jego silnym strzale futbolówka ugrzęzła w objęciach bramkarza Orła.

Czytaj więcej...

7 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Budowlani Lubsko


 Ważne trzy punkty Spójnia zostawiła w Ośnie Lubuskim, gdzie w siódmej kolejce rozgrywek  mistrzostwo IV ligi lubuskiej, podejmowała Budowlanych Lubsko. Jednak losy meczu mogły potoczyć się inaczej, gdyby goście już w pierwszej minucie meczu, wykorzystali znakomitą okazję na gola. Następne minuty lepsze w wykonaniu Spójni, która w 20 minucie meczu objęła prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Janika do „zamykającego” lewą stronę Mateusza Dury, a odbitą piłkę bez problemu do bramki wpakował Piotr Kurdykowski.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: SŁAWA
SOBOTA
21.10.2017 godz. 15.00
 

Spójnia

 

..:..

TSPrzylep

 

 

 

 

Pozostałe mecze 12 kolejki IV ligi:

--------------------------------

Budowlani - Lubuszanin

Piast - Czarni-Browar

Tęcza - Pogoń

Steinpol-Ilanka - Odra

Syrena - Sprotavia

Warta - Dąb

Korona - Arka

 


 
»

Poprzedni mecz

14.10.2017

DĄB

3:0

SPÓJNIA

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. WARTA GORZÓW WLKP.     29
2. TĘCZA KROSNO ODRZ.     23
3. TS PRZYLEP             20
4. SYRENA ZBĄSZYNEK       18
5. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 18
6. DĄB PRZYBYSZÓW         17
7. POGOŃ ŚWIEBODZIN       17
8. LUBUSZANIN DREZDENKO   16
9. SPROTAVIA SZPROTAWA    14  
10.KORONA KOŻUCHÓW        13
11.CZARNI-BROWAR WITNICA  12
12.ODRA BYTOM ODRZ.       12
13.ARKA NOWA SÓL          11
14.SPÓJNIA OŚNO LUB.      10
15.BUDOWLANI LUBSKO        7  
16.PIAST KARNIN            5   

»

Ostatnio edytowane strony